Bal Nowojorskiego Klubu Podróżnika 30 kwietnia 2022

Drodzy Podróżnicy i Przyjaciele,

Wygląda na to, że rozpoczniemy nasze podróżowanie. Zorganizowałem wyjazd do Meksyku (22 czerwca). Zgłosiło się 70 osób (2 autobusy). Wyjazd dojdzie do skutku.

Wyjazd do Grecji z rejsem po Egejskim i Turcji przełożyłem po raz kolejny na wrzesień 2022 roku. Mam nadzieję, że wojna nie przeszkodzi w wyjeździe.

Nadal wycofujemy pieniądze za odwołany wyjazd do Ameryki Południowej. Do tej pory udało się odzyskać po na 3050 osobę. Otrzymałem wiadomość z chińskiej agencji, która organizowała ten wyjazd, że odzyskano jeszcze ponad $3000. Gdy otrzymamy większą sumę, wtedy prześle Państwu kolejną sumę.

Jestem w trakcie opracowywania nowej strony internetowej Nowojorskiego Klubu Podróżnika: https://nytravelclub.pl/ oraz mojej prywatnej strony: https://ryszardkoper.pl/

Nowojorski Klub Podróżnika organizuje doroczny Bal Podróżnika. Mam nadzieję że będzie tak samo udany jak poprzednie. Dochód z Balu z przeznaczony jest dla ofiar rosyjskiej agresji na Ukrainę. Łatwy dojazd. Nie ma problemu z parkingiem. Serdecznie zapraszam. Szczegóły podane są na plakacie.