Kuba- Luty 2023

Wylot 9 lutego z Nowego Jorku do Hawany lub z Nowego Jorku przez Meksyk do Hawany. Romantyczny  Valentine’s Day na Kubie. 

kuba22
kuba84
kuba5
kuba102
kuba34
kuba131
kuba41
kuba161
kuba53
kuba64
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

D1 (9 II) : Przylot na Kubę

Przelot na Kubę. Powitanie na lotnisku w Hawanie, wymiana pieniędzy. Przejazd do hotelu. Nocleg.

D2 (10 II): Hawana.

Śniadanie. Zwiedzanie Hawany, uważanej za najpiękniejsze miasto Ameryki Łacińskiej: Malecon, Chińska Dzielnica, Hotel Nacional de Cuba, Callejon de Hammel, Las Hawański, Cmentarz Kolumba, Plac Rewolucji, Muzeum Sztuki Kolonialnej. Zwiedzanie Katedry i msza święta. Spacer po Starówce i Centro Habana, gdzie odwiedzimy m.in.: Kapitol, bar Floridita, bar Bodeguita, Plac Katedralny, Plac Broni. Czas wolny na Starówce. Powrót do hotelu. Nocleg. Opcjonalnie: przejazd na koncert Buena Vista Social Club (ok. +75 USD). Nocleg.

D3 (11 II): Guama – Santa Clara – Caibarien

Śniadanie. Przejazd przez interior wyspy do Parku Narodowego Montemar. Rejs łodzią po Lagunie Skarbów do odtworzonej z domów na palach wioski Indian Taino – Guama. 

Przejazd przez Santa Clara do Remedios. Nocleg w Caibarien.

D4 (12 II): Remedios – Querete – Camaguey

Sniadanie. Przejazd nad tropikalna rzeke w Rancho Querete. Wypoczynek, kapiele, spacery do wodospadow, mozliwosc jazdy konnej, czas wolny.

Przejazd przez Ciego de Avila na nocleg do Camaguey.

D5 (13 II): Camaguey – Bayamo  

Śniadanie. Zwiedzanie wpisanego na światową listę UNESCO zabytków Camaguey. Msza święta. Przejazd na południowy wschód wyspy, do regionu zwanego Oriente. Przejazd do Bayamo i nocleg. 

D6 (14 II): Bayamo – Cobre – Santiago

Śniadanie. Zwiedzanie starówki Bayamo oraz najpiękniejszego na Kubie ogrodu botanicznego. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Boskiej z Cobre. Przejazd do Santiago de Cuba. Nocleg w Santiago.

D7 (15 II): Santiago de Cuba 

Śniadanie. Zwiedzanie Starówki, fortec i fabryki rumu w Santiago de Cuba. Wieczór i nocleg w historycznej stolicy Kuby, Santiago.

D8 (16 II): Biran – Las Tunas/ Ciego de Avila 

Śniadanie. Zwiedzanie posiadłości należącej do rodziny Castro, Biran. Obiad. Przejazd przez Holguin i przystanek na starówce. Nocleg w Las Tunas/ Ciego de Avila.

D9 (17 II): Sancti Spiritus – Trinidad 

Śniadanie. Przejazd przez historyczną miejscowość Sancti Spiritus do Trinidad.  Zakwaterowanie i nocleg w hotelu położonym bezpośrednio przy plaży, wraz z pakietem all inclusive.

D10 (18 II): Trinidad – Plaża All Inclusive.  

Śniadanie, obiad i kolacja. Czas wolny na karaibskiej plaży. Po południu zwiedzanie perełki kolonialnej Kuby, wspaniale zachowanej starówki Trinidad: Muzeum, Kościół Trójcy Św., rynek. Nocleg w hotelu. 

D11 (19 II): Trinidad – Plaża All Inclusive 

Śniadanie, obiad i kolacja. Czas wolny na karaibskiej plaży. Oferta wycieczek fakultatywnych: Topes de Collantes, +95 USD. 

D12 (20 II): Trinidad – Wylot z Kuby 

Śniadanie. Wypoczynek „all inclusive” na pięknych karaibskich plażach. Przejazd na lotnisko w Hawanie (ok. 6h). Wylot z Kuby zgodnie z rozkładem lotów. 

Pobyt na Kubie przygotowuje dla nas:

Wstępne zgłoszenie na wyjazd prosimy wysłać na emaila: ny.podroznik@gmail.com / rkoper@hotmail.com lub zadzwonić: 347 876 3738. W zgłoszeniu proszę podać Nazwisko, email, telefon. Wstępne zgłoszenie nie zobowiązuje nas do wyjazdu.

Wypełniony formularz przesyłamy na adresy emailowe wyżej podane lub na : New York Travel Club / 60-09  56 Drive / Maspeth, NY 11378

FORMULARZ-ZGŁOSZENIE 

Przybliżona cena będzie podana w bliższym czasie.

Filmik z naszej poprzedniej wycieczki na Kubę

Bajecznie kolorowa Kuba

Fotografie z naszej ostatniej wycieczki na Kubę

Kolorowa Kuba