Panama

wallup.net
panama12
panama11
panama9
panama8
panama7
panama6
panama5
DCIM/100MEDIA/DJI_0237.JPG
wallup.net
panama1
panam14
previous arrow
next arrow

Panama– Planujemy styczeń 2203 roku

1, Przylot do Panamy. Spotkanie z przewodnikiem. Transfer do hotelu. Odpoczynek po podróży. Kolacja powitalna. Nocleg w Panama City.

2, Śniadanie. Zwiedzanie uznanego za cud sztuk inżynieryjnych Kanału Panamskiego wraz z Muzeum Kanału przy śluzach Miraflores Locks, przez które przepływają ogromne statki podczas swoich transatlantyckich i  transpacyficznych trajektorii. Obiad. City tour Panama City: zwiedzanie ruin pierwszej stolicy Panamy, Panama Viejo, zniszczonej przez Henry`ego Morgana, gdzie zachowała się m.in. udostępniona zwiedzającym wieża pierwszej Katedry, dziś wieża widokowa. Kolacja i nocleg.

3, Śniadanie. Zwiedzanie nowoczesnego Muzeum Przyrodniczego, które opowiada o historii Przesmyku Panamskiego i jak jego powstanie wpłynęło na różnorodność oraz migrację gatunków na świecie. Obiad na wpisanej na listę zabytków Unesco starówce. Zwiedzanie Casco Antiguo, z odnowionymi budynkami z XVIII i XIX w. Spacer po uliczkach i placach stolicy, wizyta na lokalnym targu. Wieczorem udział w występach folklorystycznych z różnych regionów Panamy oraz kolacja. Nocleg w Panama City.

4. Śniadanie. Przejazd do wpisanego na listę zabytków Unesco Portobelo, w czasach kolonialnych najważniejszego portu Panamy od strony Atlantyku i kolebki ludności pochodzenia afrykańskiego. Nawiedzenie Sanktuarium Czarnego Chrystusa z Portobelo. Msza święta. Obiad i zwiedzanie lokalnej galerii sztuki. Kolacja i nocleg w Panama City.

5. Śniadanie. Rejs łodzią po Kanale Panamskim i po rzece Chagres do indiańskich społeczności Embera, gdzie poznamy historię, kulturę i rzemiosło rdzennych ludów regionu. Po poczęstunku obiadowym w wiosce indiańskiej przejazd na Zachodnie Wybrzeże do kurortu Santa Clara i zakwaterowanie w hotelu położonym bezpośrednio przy plaży, wraz z pakietem all inclusive. Czas wolny na wypoczynek. Kolacja i nocleg.

6. Śniadanie. Wypoczynek na panamskich plażach. Możliwość uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych, m.in. do Parku Narodowego Doliny Anton (+85 USD). Obiad. Kolacja. Nocleg.

7. Śniadanie. Wypoczynek na panamskich plażach. Przejazd na lotnisko w Panama City zgodnie z rozkładem lotów. Wylot z Panamy.

Pobyt w Panamie przygotowuje dla nas:

Cena będzie podana po dopracowaniu wszystkich szczegółów wyjazdu

Świadczenia:

-Noclegi w hotelach 4*, pokoje dwuosobowe

-Śniadania, obiady i kolacje we wszystkie dni podczas objazdu i wycieczek

-all inclusive podczas pobytu w kurorcie Santa Clara

-przejazdy klimatyzowanym autokarem dostosowanym do liczby osob

-rejsy łodziami wg programu

-bilety wstępów do wszystkich opisywanych miejsc

-opieka przewodnika podczas realizacji programu od lotniska do lotniska.

Jesteśmy w trakcie formowania grupy wyjazdowej. Gdy będziemy mieli odpowiednią liczbę chętnych na wyjazd, to wtedy podamy konkretną datę.

Wstępne zgłoszenie na wyjazd prosimy wysłać na emaila: ny.podroznik@gmail.com rkoper@hotmail.com lub zadzwonić: 347 876 3738. W zgłoszeniu proszę podać Nazwisko, email, telefon. Wstępne zgłoszenie nie zobowiązuje nas do wyjazdu.

Wypełniony formularz wysyłamy na adres: New York Travel Club / 60-09  56 Drive / Maspeth NY 11378

FORMULARZ – ZGŁOSZENIE