|

Pielgrzymka do Wilna, Kowna, Trok, Sokółki,

Pielgrzymka planowana jest w czasie letnich wakacji w roku 2023. Bilety do Polski kupujemy indywidualnie. Wyjazd autokaru z Rzeszowa. Do pielgrzymki można się dołączyć się także w Augustowie. Konkretne dane odnośnie konkretnego terminu oraz ceny podam w bliższym czasie. Gdybyśmy organizowali tę pielgrzymkę, to jej cena wyniosłaby około $300. W przyszłym roku cena może ulec minimalnym zmianom.

Już dziś można zgłaszać chęć uczestnictwa pisząc na adres: ny.podroznik@gmail.comrkoper@hotmail.com

lub dzwoniąc: 347 876 3738

 

litwa 9
litwa
litwa1
litwa2
litwa5
litwa6
wilno3
previous arrow
next arrow

I dzień

Wyjazd w godzinach porannych (proponowana godzina wyjazdu 04.00- do uzgodnienia), przejazd do Augustowa (rejs statkiem do przystani Studzieniczna- Szlak Papieski, Sanktuarium w Studzienicznej), przejazd do Wilna, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

II dzień

Po śniadaniu zwiedzanie Wilna (kościół św. Piotra i Pawła, Góra Trzech Krzyży, Ostra Brama, klasztor Bazylianów, Muzeum Adama Mickiewicza, czas wolny na Starówce, cmentarz na Rossie)- powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

III dzień

Po śniadaniu przejazd do Kowna- (katedra św. Piotra i Pawła, kościół św. Trójcy, zamek)-Szydłów (największe Sanktuarium Maryjne na Litwie, „Żmudzkie Lourdes” z obrazem Matki Boskiej Szydłowskiej)- Szawle- Góra Krzyży- powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg

IV dzień

Dalsza część zwiedzania Wilna (Katedra, Uniwersytet, kościół św. Anny, wyjazd na wieżę telewizyjną)- przejazd do Trok- zwiedzanie zamku Księcia Witolda z XIV w. nad jeziorem Galve. W godz. popołudniowych wyjazd z Trok w kierunku granicy, Sokółka (Sanktuarium Najświętszego Sakrmentu miejsce w którym objawił się Pan Jezus w postaci cząstki swego serca w Przenajświętszym Sakramencie), nocny przejazd,

V dzień

Przyjazd do Rzeszowa w godzinach porannych.

Cena będzie podana w bliższym czasie. Gdybyśmy organizowali wyjazd w roku 2022 cena wyniosłaby około $300.

Cena zawiera:

-Przejazd autokarem,
-Opłaty parkingowe i drogowe,
-Opieka pilota,
-Rejs statkiem,
-Przewodnik po Litwie,
-3 noclegi (pokoje 2 osobowe z łazienkami), 3 obiadokolacje,
-3 śniadania,
-Ubezpieczenie NNWiKL
-Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
-Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie pokrywa:

-Dopłaty do pokoju 1 osobowego
-Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (około 42,00 Euro)