W największej świątyni świata

Po prawie 25 godzinnym locie dotarliśmy do Nowego Jorku. Zabraliśmy ogrom niesamowitych wspomnień z niezwykłej wyprawy do Wietnamu, Kambodży i Laosu. Ten region zachwyca niezwykłą egzotyką, kulturą, przyrodą i zabytkami, wśród których jest największa świątynia świata Angkor Wat. To wizytówka Kambodży, która widnieje na narodowej fladze i co roku przyciąga do tego kraju miliony turystów. Ruiny tej świątyni, jak i też wielu innych, to nie tylko zabytki, ale miejsce kultu. Znajdują się tu bowiem kaplice poświęcone różnym bóstwom, którym wierni, na różne sposoby oddaja cześć. Dlatego też turyści sa zobowiązania do odpowiedniego stroju i zachowania.

W czasie podróżowania towarzyszyła nam idealna pogoda, ale najważniejsza była atmosfera w grupie Nowojorskiego Klubu Podróżnika, pełna radości i wzajemnej życzliwości. To ona sprawiła, że prawie połowa uczestników wyprawy zdecydowała się spędzić razem Sylwestra w tym egzotycznym zakątku świata.

Sylwestrowy wyjazd odbędzie się w dniach od 25 grudnia 2018 roku do 6 stycznia 2019 roku. W czasie tego wyjazdy odwiedzimy Tajlandię, Malezję, Hongkong i Singapur. Szczegóły wyjazdu będą podane w najbliższym czasie, ale już dziś można zgłaszać chęć udziału w tym wyjeździe